Siyah Tavuk: Dünyanın En Pahalı Tavuğu

Dünyanın En İlginç Tavuğu

Şimdiye kadarki en harika tavuğu görmek için hazır olun. Bu nadir cins, baştan aşağıya tamamen siyahtır. Bu tavuk hakkında birçok söylenti ve yanlış anlama var. Bunu bilgiyi arkadaşlarınızla kesinlikle paylaşmak isteyebilirsiniz. Tabi tanesi yaklaşık 2000 dolar bu tavuktan iyi bir pazarlık atıp iki tane alırsanız üretim yapabilirsiniz.

Endonezya’da yetişen bu tavuğun rengi siyahtır. Nadir cins olan bu tavuğun tüyleri, dili, gagası, gözleri, eti, hatta kemik ve iç organları da siyah renktedir. Sadece kanı siyah renkte değildir. (Çok koyu olmasına rağmen siyah değildir.) Tavuğun adını temsil eden Ayam Cemani dilimize siyah tavuk olarak gelmiştir. Dikkat çeken diğer bir husus ise bu ev tavuğunun fiyatıdır. Zaman zaman fiyatı 2000 doların üstüne çıkan bu tavuğu yiyebilmek herkese nasip olmayabilir. İşte bu siyah tavuk:

dunyanin en pahali tavugu siyah tavuk

siyah tavuk

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Kaynak / Alıntı Yapmak İsterseniz

Bu sayfadaki içeriği herhangi bir paylaşım platformunda ya da web sitenizde kullanmak isterseniz, lütfen bu sayfayı orijinal kaynak olarak belirtmek için aşağıdaki hazır kodu kullanın. Kopyalayın ve kaynak göstermek istediğiniz yere yapıştırın.

Bu Sayfanın Son Güncelleme Tarihi: 4 Haziran 2017

Merhaba meraklı ziyaretçimiz! Bir uzmanın cevap vermesini istediğiniz bir sorunuz mu var? Sorunuzu bize yorum yaparak sorabilirsiniz. Lütfen sorunuzu net bir şekilde açıklamayı unutmayın. Her soruya cevap veremeyiz, ancak elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Bir yorum yap

2 Yorum

  1. Enes talha
  2. Salih Siyah