Sevgilimle Kaç Gün Oldu? (Aşk Sayacı)

Lütfen Sevgilinizle Başlangıç Tarihini Girip Hesapla Butonuna Basınız


Sevgilimle Kaç Gün Oldu Hesaplama

Bir siteden beklentiniz nedir. Belki de siz bizden beklediğinizden daha fazlasını size vermek için çabalıyoruz. Bu makalemizde sizlerin bize sıkça sorumuş olduğu “sevgilimle kaç gün oldu” sorusuna cevap vereceğiz. Bunu yaparken ise aşk sayacını kullanacağız. Tabi bu sorunun cevabı bizim makalemizde değil makalenin üstündeki hesaplama aracındadır. Makalenin yukarısındaki hesaplama aracından sizlerin sevgiliniz ile kaç gündür beraber olduğunuzu hesaplayabileceğiniz süper ötesi bir hesaplama aracı vardır. Bu hesaplama aracı ile sizlerin ve sevgilinizin beraber kaç günü hatta kaç saati doldurduğunuzu hesaplayabilirsiniz. Bunun içindir ki bu program tamda sizin istediğiniz soruya cevap vermektedir.

Sevgilimle Kaç Gün Oldu Programı Kullanımı

kac gun olduGelelim programın kullanılışına… Yukarıda beraberliğinizin saniyesine kadar hesaplama yapabileceğiniz özel bir hesaplama aracı kullandık. Yapmanız gereken şey çok basit… Yukarıdaki programa gün ay yıl olarak sevgili olmaya başladığınız tarihi girmeniz yeterlidir. Daha sonra program sizlere sevgilinizle kaç gündür beraber olduğunuzu hesaplayacaktır. Sonuç elinizde peki bu ne işimize yarayacak onu merak ediyor musunuz? Bende merak ediyorum ama zaman zaman bende böyle bir hesaplama aracı arıyorum. Çünkü artık günümüzde böyle şeyleri hesaplamak bizler için bir ihtiyaç. Neden mi? Düşünsenize sevgilinize bir mesaj atıp “Canım bugün itibariyle 980 gündür berabermişiz” diyorsunuz. Yani aslında zorunlu bir hesaplama değil ama sevgilinizin gönlüne taht kurmak için böyle küçük sürpriz hesaplama işinize yarayabilir. Çünkü aşk hayatı artık standartı sevmez. Aşk hayatı her gün yeni bir şey eklemenizi bekler. Sizlere bu hesaplama aracı ile aşk hayatınıza farklı bir pencereden bakmanızı sağlıyoruz.

Bu sayfadan sevgilinizle geçirdiğiniz süreyi hesapladığınıza göre sizin aşk hayatınıza önem verdiğinizi söyleyebiliriz. O zaman süper sevgili olmanız için basit kurallar yazımızı kesinlikle okumalısınız.

Aşk hayatınıza farklı bir pencereden bakmak dedik biraz konuyu açalım. Aşk öyle bir şey ki bazen yaşamınıza farklı bir gözlük takarak bakmanızı sağlayabilir. Bunu ne zaman anlarsınız diye düşündüğümüzde ise umarım başınıza gelmez ama aşk ayrılık ile anlaşılır. Bu da aşk acısını ortaya çıkarır. İşte o gün aşkın değerini anlarsınız. Aşkın değeri ölçülemez. Bu yüzden sevgilimle kaç gün oldu diye hesaplarken o ayrıldığınız son gün sizlere aşkın gerçek değerini anlatır. Çünkü biz bazen aşkın değerini kaybedince anlarız.

Sevgilimle Kaç Gün Oldu Programı Ne İşime Yarayacak

Bu konuyu biz sizin adınıza çok düşündük birçok cevap aradık ama maalesef bulduğumuz cevaplar çok tatmin edici olmadı. Ama sonradan aklımıza bazı kurnazlıklar geldi. Çünkü bu hesaplama aracı yabana atılacak bir araç değil. Ne yapabilirsiniz bu hesaplama programı ile. Diyelim ki sevgilinizle kaç gün oldu hesapladınız:

1-Ona güzel bir mesaj atarak bu duyurabilirsiniz. (Bugün senle 887. Günümüz) Emin olun ki bu durum sevgiliniz hoşuna gidecektir. Çünkü seni seviyorum demekle seni 887 gündür seviyorum ve ömür boyu seveceğim demenin arasında çok güzel bir fark vardır. Bunu ancak sevenler anlayabilir. Yani kısaca ona bu sayıyı süsleyerek söyleyebilirsiniz.

2-Sevgilinizin doğum gününde ona çok büyük ve güzel bir sürpriz yaparak doğum günü pastasına hesapladığınız günü yazabilirsiniz. Pastanın üzerinde bir sayı yazıyor. Ne olabilir ki? Tabi ki de o an ilgi sizin pastanın üzerinde toplanacak. Çünkü herkes merak edecek. Orada güzel bir sözle sevgilinizin kalbine ve yüreğine dokunabilirsiniz. “Canım bugün …. günümüz. Onun için pastaya bugünü yazmak istedim.” Diyebilirsiniz.

Aşk ve Evlilik

Hayatımızı süsleyen önce aşktır. Tabi ki de önce aşk gelir daha sonra kısmetinizde varsa evlilik daha sonra ise bir bakmışsınız bir bebek arabası almak için alışverişe çıkarsınız. Bazen o kadar büyük özel güzel hediyeler hazırlarsınız ki emin olun o yılların, günlerin hatrını karşılayamayacak bir hediyedir. Bazen şunu düşünürüz hayatta en güzel hediye ona olan aşkınız ve sevginizdir.  O beraber geçirdiğiniz günlerin sayısını buradan hesaplayabilirsiniz. Hesapladığımız günlerin içinde melankolik anlarınızı hatırlayabilirsiniz. Hatta onunla iyi, kötü, heyecan verici, zor, sıkıcı günler geçirmişsinizdir. Bu günleri hatırlayarak sevginizi taçlandırabilirsiniz.

Sevgilinize Seni Seviyorum Demekten Korkmayın

sevgilimle kac gun olduHerhangi normal bir insan sevmek ve sevilmek için sabırsızlanır ve bu arzunun yerine getirilmesi gerçekten de müthiş bir heyecan yaratır. Bu nedenle ilişki ilerledikçe tekrar tekrar bunu söyleyip aşkı pekiştirmek hepimizin yapması gereken şeydir. Kimse, sevdikleri tarafından ne kadar çok sevildiklerini söylemekten bıkmaz. Bu sadece iki küçük kelime olabilir, ancak bu kelimelerin en zorlu ve çılgın kalpleri bile fethettiğini biliyoruz. Bu sözler çağlar boyunca dünyayı dolaştı. Onu sevdiğini söylemek, yapılacak basit bir şey gibi görünebilir ancak kalpten gelen duyguyu umudun kaybolduğu yerde söylendiğiniz zaman umut bir kez daha yeşillendirilebilir. Sevdiğiniz birine verebileceğiniz en ucuz ve en değerli hediyedir “Seni Seviyorum“.

Sevgiliniz ile Romantik Anlarınızı Paylaşacağınız Sözler

Yıllar boyunca çok sayıda aşk şarkısı yazılmıştır. Şairler, yüzyıllarca aşkı şiir yoluyla yaratıcı bir biçimde ifade ettiler ve ünlü yazarlar kitap mağazasındaki rafları düzenli olarak yeni romantik hikayelerle doldurmaya devam ediyorlar. Sevgi adı verilen güçlü duygu , kalbinizin şarkı söylemesidir. Kaybedilirse büyük umutsuzluğa neden olabilir ve değeri ölçülemez. Birisine romantik bir aşk hissediyorsanız ona bu duyguyu açmak için hiç tereddüt etmemelisiniz . Bu kişiye nasıl hissettiğinizi göstermenin büyüleyici bir yolu da dekoratif not kağıtlarına bir romantik mesaj yazmaktır. Önden kelimelerle duygularınızı açabilirsiniz , Sabah uyanınca da görülen ilk şey olacak şekilde yastığının yanına bu notu bırakabilir ya da bir mesaj atabilirsiniz. Peki ne yazacağız? İşte size bazı örnekler:

 • Sen oksijensin ve nefes almak için can atıyorum.
 • Gerçek erkekler dünyadaki en güzel kızı sevmezler, dünyalarını en güzel yapabilecek kızları severler.
 • Senin için hissettiğim sevgi parasal bir değeri olsaydı, ben dünyadaki en zengin adam, sende en zengin kadın olurdun…

Sevgilinize Ona Aşkınızı Hissettirecek Yollar Bulun

Bazen dışarıdan bile, erkeklerin ve bayanların eşlerinden sevimli tatlı sözler beklediğini görebiliriz .Hayatındaki insansın nasıl hissettiğini anlamasını istersen, ona özel sevgi kelimelerini kullanmaktan çekinmeyin. Bununla birlikte derin bir sevgi ve güçlü duygular için  doğru kelimeleri bulmak zordur. Bu yüzden size ilham verecek ve hayatınızdaki harika insanın duygularını ifade etmenize yardımcı olacak bir dizi kelime paylaştım . İletişim, onu görerek veya dokunarak da dahil olmak üzere pek çok şeyi kapsar, ancak sözler de çok önemli bir rol oynamalıdır. Beyin ve kalbi etkilemek elbette kendinize özel yollarınız, yöntemeleriniz ve özel kelimeleriniz vardır. Ve özel kelimeler, sevgilin ya da eşinle olan ilişkinizi güçlendirmenize yardımcı olabilir . Aşk, kadınları sevdiklerini eşlerine ifade etmeye hevesli bırakabilecek tarifsiz bir duygudur; ancak bazen sizin duygularınız o kadar yoğundur ki sevgilinize ve ya eşinize söyledikleriniz yetersiz gelebilir. Onun için bu basit ancak etkili aşk sözlerininden bazılarını kullanmak, gününüzü aydınlatabilir ve ona gerçek sevgiyi hissettirir. Ona aşkınızı hissettirecek yolları bulun ve aşkınızı taçlandırın. Unutmayın aşkı bulmak kolay değildir…Bir kere bulduysanız onun için elinizden geleni yapın.

Önce Kendinizi Sevin

Bunu sıklıkla duyarız. Ama bunu söyleyenler gerçekten kendini çok seviyor mu? Gerçek şu ki, çoğu insan kendisini zaten seviyor. İnsanlar doğal olarak ben merkezli varlıklardır. Yani öncelikle kendimizi düşünürüz. Eğer kendimizde birşeyler eksikse zaten başkasına verecek bir şeyimiz yoktur. Bunun için öncelikle kendimize saygı duymayı, kendimizi sevmeyi öğrenmeliyiz. Yani kendini sevmeyen başkasını sevemez sözü kısmen doğrudur.

Bu yazımızda “Sevgilimle kaç gün oldu?” sorusuna cevap olarak hesaplama aracı ekledik. Bu hesaplama aracı sayesinde sevgilinizle beraber geçirdiğiniz günleri hatta saniyeleri sayabilirsiniz.

Tüm insanların arkadaşa ihtiyacı var. Ancak derin ve sadık bir arkadaş bulabilmek zor olabilir. İlişkinin nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda beklentileriniz var, bu yüzden de bu beklentileri her zaman bize istediğimizi vermiyor. İşte bazen arkadaşlıklar aşka dönüşür…Size bazı basit kurallar vermek istiyoruz. Bu kurallar arkadaşınızda olsa sevgilinizde olsa dikkat etmeniz gereken temel kurallardan bazılarıdı. Daha önce yazmış olduğumuz sevgilimle kaç gün oldu ve sevgilinizden beklentileriniz nelerdir konumuza da bakmanızı tavsiye ederiz.

Birbinizi yakın hissettiğiniz kişilerle tutarlı bir arkadaşlığınızın olabilmesi için bazı kurallar:

 1. Birbiriniz daha iyi tanımak istiyorsanız, birlikte birebir takılın. Onun sözlerine, beden diline ve ses tonuna dikkat etmek zorundayız. Artı, bire bir, daha anlamlı konular hakkında konuşmak daha kolaydır. Grup sohbeti, güncel olaylar, espriler ve bire birde konuştuğunuz kadar etkili olmayacaktır.
 2. Aynı şekilde, eğer ikimizin birlikte takılacağını söylüyorsanız, başkalarını asla davet etmeyin. Bu durum herkes için can sıkıcı olabilir. Böyle kararları ortak almak gayet iyi bir fikir.
 3. Havadan sudan konuşmak yerine bazen net ve ciddi sorular da sormalısınız. Nasılsın gerçekten ? Ne var gerçekten aklında? Bu soruları sorarak onunla iyi bir iletişim kurmak istediğini gösterirsiniz. Tabi sıkboğaz yapmadan bu soruları sorun…
 4. Bazen kendimizi açabilmek için cesaretlendirmeliyiz. Tabi sadece kendimizi değil karşı tarafıda cesaretlendirmeliyiz. Bugün çok iyi görünmüyorsunuz. Aklında konuşmak isteyeceğiniz bir şey var mı? diyerek onu cesaretlendirebilirsiniz.
 5. Hayallerine saygı duymalısın. Herkes hayal kurabilir. Hatta bazen o hayallere dalıp gidebiliriz. İyi bir arkadaşlığın ve sevgili olmanın temelinde kesinlikle onun bu hayallerine saygı duymamız gerekmektedir.
 6. Sessizlik düşünmek demektir. Eğer susuyorsa karşınızda o bir şeyler düşünüyor demektir. Ona vakit tanıyın acele etmeyin.
 7. Konuşmayıda ihmal etmeyin… Bazen sessizlik olabilir. Bu durum karşıdakinin düşündüğünü gösterebilir ama bizler konuşmayı seven canlılarız. Bunun için uzun süre sessizlik yerine konuşmayı tercih edebilirsiniz.
 8. Her aradığında telefona bakmayabilir. Bu, sizi düşünmediği anlamına gelmiyor. Herkesin müsait olmadığı bir an vardır. Buna saygı duymalısınız ve aceleci olmamalısınız.
 9. Çat kapı evine gitmeyin. Ev herkesin özel bir alanıdır. Onun evine çatkapı giderek sıkboğaz etmeyin.
 10. Eğer mesajınıza hemen cevap vermiyorsa, senden nefret ettiğini düşünmeyin. Cevap vermeden önce düşünmek isteyebilir. Veya içe dönük modda olabilir.
 11. Yalnız kalmak istediği zaman ona saygı duyun. Çünkü herkes bazen yalnız kalmak isteyebilir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Kaynak / Alıntı Yapmak İsterseniz

Bu sayfadaki içeriği herhangi bir paylaşım platformunda ya da web sitenizde kullanmak isterseniz, lütfen bu sayfayı orijinal kaynak olarak belirtmek için aşağıdaki hazır kodu kullanın. Kopyalayın ve kaynak göstermek istediğiniz yere yapıştırın.

Bu Sayfanın Son Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2020

Merhaba meraklı ziyaretçimiz! Bir uzmanın cevap vermesini istediğiniz bir sorunuz mu var? Sorunuzu bize yorum yaparak sorabilirsiniz. Lütfen sorunuzu net bir şekilde açıklamayı unutmayın. Her soruya cevap veremeyiz, ancak elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Bir yorum yap

6 Yorum

 1. Çınar
 2. Zeynep
 3. Mesisa
 4. İKİAŞIK
 5. Selin
 6. Elif z