Kadın ve Erkeklere Küçük İş Fikirleri Veriyoruz

Küçük bir işletme kurarak iş hayatınıza başlamak mı istiyorsun? Bu girişimciliğe sahip olmak yalnızca savaşın ilk adımıdır. Yolculuğa başlamak için milyonlarca fikir arasında öne çıkacak kadar mükemmel olan harika bir iş fikrine ihtiyacınız olacaktır.

İşte sadece sitemizde bulabileceğiniz bazı küçük iş fikirleri:

1-Freelancer Olarak İnternet Sektörüne Girin

Freelancer Olarak İnternet Sektörüne Girin

Artık Dünya’mız elektronik sistemler üzerinden yönetilmektedir desek yeridir. Her şeyin elektronik olduğu bu dönemde neden sizde internet sektörüne girmiyorsunuz? Eğer bilgisayar üzerinde uzman olduğunuz bir alan varsa bu alanda iş alarak çok rahat para kazanırsınız. Eğer birde isim ve marka yaparsanız kazancınız kat kat artacaktır. Bilgisayar ve internet alanında hizmet verebileceğiniz birçok alan vardır: Php, WordPress, Tema, Logo, Video… Bu alanlarda binlerce kişiye hizmet verebilirsiniz. Hemde çok küçük sermaye ile.

2-Ev Temizleme İşi

Ev Temizleme İşi

Eğer bir erkekseniz bir ev temizleme şirketi kurabilirsiniz. Bir bayansanız ev temizleme işine hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Kaliteli temizlik her zaman yeni müşterileri getirecektir.

3-Emlak Sektörüne Girin

Emlak Sektörüne Girin

Evet iş hayatınıza atılmanın kolay yollarından birisidir. Tabiki de kolay olan kısmı bir dükkan ve masa ile bu işe başlayabilmeniz olacaktır. Müşteri, ev, işyeri gibi yerleri ayarlamak tabiki de sizin çevrenize ve iletişim yeteneğinize bağlıdır.

4-Oto Yıkama Sektörü

Oto Yıkama Sektörü

Özelliklerde son yıllarda çok moda olan bir alandır. Erkekler için daha uygun olan bu meslek için uygun bir alan (açık alanda olabilir ama kış şartlarında araç yıkama imkanı azalır) gereklidir. Daha sonra dükkanda yıkama için gerekli malzemeleri düzerek iş hayatınıza başlayabilirsiniz.

5-Sokakta Küçük Satışlar

Sokakta Küçük Satışlar

Belediyeden izin alarak belirli bölgelerde bardakta mısır, çubukta patates, su (özellikle tatil beldelerinde) satabilirsiniz. Küçük gibi görünen bu işten büyük karlar elde etmek mümkündür.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıyı puanlamak ister misiniz? Yıldıza tıklayarak bu yazıya puan verebilirsin.)
YORUM YAZ
BU KONUYA YAPILAN YORUMLAR

Henüz bu konuya yapılan yorum yok. İlk yorumu aşağıdan siz yapabilirsiniz.