Dünyanın En Küçük Kliması

En Küçük Klima

 

Aşağıda 2 ürün yer almaktadır. Neden 2 ürün listelediğimizi açıklayalım. Birinci ürün boyut olarak küçük ama dondurulmuş buz kalıbındaki soğukluğu fan yardımı ile üflemektedir. Basit bir usb elektriği ile de çalışabilen bu klima aslında bir bakıma ülkemizdeki klima mantığına ters düşüyor. Dünya çapındaki satış fiyatlarına bakınca 2. ürün daha çok tutulmuşa benziyor. (Satış fiyatları aşağıda) İkinci ürün ise elektrikli bizim kullandığımız klimaları farklı bir teknoloji ile bize sunuyor.

1.Geizeer

Boyut: 11x13x14 cm’dir

Dünya Çapında Kazancı: $439,818 (12.10.2017 tarihi itibariyle. Her yıl bu değeri ürün sitesinden güncellemeye çalışacağım)

  • Ürün sarj edilebilir bir klimadır. Şarjı 3-5 saat aralığında gitmektedir.
  • Ürünü kullanabilmek için buz kalıbını buzlukta dondurmalısınız.
  • Bu küçük klimanın mantığı çok basit olup içine yerleştirdiğiniz buz kalıbına fan ile rüzgar vermektedir. Buz kalıbı soğuk olduğu için dışarı verdiği esinti de soğuk olmaktadır.
  • Ahşap görünümü ile çevreci bir klima görünümündedir. Fotoğraflar size sağlam bilgi verecektir. Buyrun dünyanın en küçük kliması:en kucuk klima

dunyanin en kucuk klimasi

2.Evapolar

Boyut: 16x16x16 cm’dir. 

Dünya Çapında Kazancı: $1,254,871 (12.10.2017 tarihi itibariyle. Her yıl bu değeri ürün sitesinden güncellemeye çalışacağım)

Evapolar dünyanın en küçük, yani ilk kişisel klimalarından biridir. Bu küçük kübik kendiliğinden serin doğal hava veren bir klimadır.

Bu küçük klimanın kuruluma veya montaja ihtiyacı yok. Evapolar’ı kutudan çıktıktan hemen sonra bir elektrik prizine takarak soğuk havayı almaya başlayabilirsiniz. Normal bir klimanın yaklaşık onda biri büyüklüğündedir ve neredeyse 1.68 kg ağırlığındadır ki bu da klimayı rahatça taşıyabilmenizi sağlar. Bunun arkasındaki teknoloji, buharlaşmalı iklim teknolojisidir. Bu teknoloji, bir alanı etkili ve verimli bir şekilde soğutmayı sağlayan özel bir buharlaşmalı nanomateryal formunda gelir. Çok düşük elektrik tüketimi vardır.

Evapolar’ın teknik özellikleri:
Fiziksel Boyutlar: 16 x 16 x 16 cm.

Ağırlık: 1,68 kg.

Su Tankı Kapasitesi: 710ml (6-8 saat sürer).

Maksimum Soğutma Derecesi: 17°

İşte size dünyanın en küçük 2. kliması Evapolar:

en küçük klima boyutu evapolar

 

en küçük klimalar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıyı puanlamak ister misiniz? Yıldıza tıklayarak bu yazıya puan verebilirsin.)
YORUM YAZ
BU KONUYA YAPILAN YORUMLAR

Henüz bu konuya yapılan yorum yok. İlk yorumu aşağıdan siz yapabilirsiniz.